Pan Banán a Nána Banána

Ze spontánních nápadů vznikají nejzábavnější věci, a tak jsme loni na Vánoce se sestřenicí Terkou alias Moja Free vymyslely, že bysme mohly spojit výtvarný a psací síly a vytvořit knížku pro naši neteř. Tou dobou si libovala v banánech, a tak jsme tematicky neměly na výběr. Ovocný záměr podpořily četné návštěvy tržiště v marockém Tangeru, které pak Terka během proháčkovaných nocí přeháčkovala do ilustrací.

73381288_607494389786871_9171312454792118272_n

První exemplář knížky Pan Banán a Nána Banána byl na světě a snad se setkal s ohlasem oslavenkyně i dalších případných zájemců. A tak nás zase spontánně napadlo, že bysme mohly zkusit vytvořit něco podobnýho pro víc lidí. Spontánní kalkulace ovšem ukázaly, že tisk na karton není úplně nejsnadnější a nejlevnější záležitost a že se vyplatí většinou od 100 kusů nahoru. Proto jsem vymazala z hlavy stres, útrapy a samozřejmě radosti, co jsme si kdysi způsobily s Brunhildou s crowdfundingem na Chtěj Marsej, a spustily jsme novej crowdfunding na knížku, která není tolik knížka jako spíš literární hra, během níž je potřeba poskládat příběh správně dohromady.

https://www.startovac.cz/projekty/pan-banan-a/

Budeme moc rády, když nás v tomhle dobrodružství podpoříš, a slibuju, že minimálně další dva roky zas crowdfunding dělat nebudu:)

Děkujeme!

3

 

 

 

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s